Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Gołkowie

Strona główna

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W CZASIE FERII

Godziny wyjazdu i przyjazdu z wycieczek do Torunia mogą ulec zmianie – szczegóły na zgodach 

 

data

godz.

rodzaj zajęć

dla kogo

opiekun

12.02

8.00-17.00

Wyjazd do Torunia – Jump arena, kino, lodowisko

IV-VII SP
i II-III Gim

Wychowawcy klas

12.02

9.00 – 13.00

Zajęcia sportowe – tenis stołowy

dla chętnych uczniów

D. Gmiński

12.02

9.00 – 13.00

Zajęcia integracyjne, gry i zabawy

oddział przedszkolny, klasy I-III

E. Kulwicka

K. Narodzonek

12.02

9.00 – 13.00

Koło matematyczne

chętni uczniowie

Sz. Sędłak

14.02

9.00 – 13.00

Wyjazd do Rypina na basen – powrót ok. 13.00

SP

D. Gmiński

E. Moczkowska

14.02

9.00 – 16.00

Wyjazd do Torunia – Młyn Wiedzy

klasy I-III

wychowawcy klas

14.02

9.00 – 13.00

Zajęcia integracyjne, gry i zabawy

oddział przedszkolny, klasy I-III

E. Kulwicka

K. Narodzonek

14.02

9.00 – 13.00

Koło matematyczne

chętni uczniowie

Sz. Sędłak

14.02

9.00 – 13.00

Koło j. niemiecki

chętni uczniowie

J. Karpińska

15.02

9.00 – 13.00

Wyjazd do schroniska REKSIO

chętni uczniowie

Róża Szymańska

15.02

9.00 – 13.00

Zajęcia integracyjne, gry i zabawy

oddział przedszkolny, klasy I-III

E. Kulwicka

K. Narodzonek

15.02

9.00 – 13.00

Koło matematyczne

chętni uczniowie

Sz. Sędłak

15.02

9.00 – 13.00

Zajęcia rozwijające – biologia, chemia

chętni uczniowie

E. Chyżyńska

E. Dzieniszewska

15.02

9.00 – 13.00

Zajęcia sportowe – wyjazd na halę do Górzna

dla chętnych uczniów

D. Gmiński

15.02

9.00 – 13.00

Zajęcia logopedyczne

oddział przedszkolny, klasy I-III

Ewelina Moczkowska

16.02

9.00 – 13.00

Zajęcia sportowe – tenis stołowy/ piłka halowa

dla chętnych uczniów

D. Gmiński

16.02

9.00 – 13.00

Zajęcia integracyjne, gry i zabawy

oddział przedszkolny, klasy I-III

E. Kulwicka

K. Narodzonek

16.02

9.00 – 13.00

Koło matematyczne

chętni uczniowie

Sz. Sędłak

16.02

9.00 – 13.00

Zajęcia rozwijające – biologia, chemia

chętni uczniowie

E. Chyżyńska

E. Dzieniszewska

16.02

9.00 – 12.00

Zajęcia logopedyczne

oddział przedszkolny, klasy I-III

Ewelina Moczkowska